Internetový obchůdek

Úvodní informace

Vítáme vás v "Internetovém hokynářství" Pardubického spolku historie železniční dopravy. V tomto elektronickém obchodě nabízíme pohlednice, publikace, plakáty a další předměty, které jsou v naší nabídce. Standardně je nabízíme především v našem Museu MHD a železnic v Rosicích nad Labem, případně při dalších akcích našeho spolku. Vyberte si zboží v obchodě, odešlete objednávku a platební podmínky a způsob dodávky s domluvíme.


Možná naše ceny nejsou úplně nejnižší, zato však zakoupením zde nabízeného zboží podpoříte nejen činnost spolku samotného, ale zejména opravy a údržbu exponátů od drobností až po lokomotivu.

Rubrika Bazar :

V rubrice Bazar je zpravidla každý předmět v nabídce pouze v jednom kusu. Po zakoupení proto vždy vyčkejte na naši zprávu, zda je předmět ještě k dispozici. Děkujeme

Základní pravidla zasílání zásilek :

1) Zásilka s výslednou cenou do 30,- Kč včetně – pod vzájemné dohodě zašlete na adresu spolku platné, nepoužité poštovní známky v nominální hodnotě o 10,- Kč , popř. hotovost a ofrankovanou odpovědní obálku. Po obdržení bude nejkratší možné době zásilka odeslána. Po dohodě nebo na Vaše přání lze zaslat i tuto zásilku dobírkou. Turistické známky, karty cesty ke hvězdám, turistické vizitky či cykloznámky zasíláme poštou jen vyjímečně.
2) Zásilka s výslednou cenou nad 30,- Kč je vždy zasílána dobírkou.
3) Po vzájemné dohodě lze zásilku vyzvednout osobně, např. v Museu Rosice n.L. i mimo otevírací dobu.
4) Kvůli komplikacím a neustále se zvyšujícím cenám do zahraničí zboží nezasíláme!

Uvádějte na sebe kontakt - mail nebo telefon, abychom Vás v případě pochybností mohli kontaktovat. Uvádějte, ale také sledujte váš e-mail, budete informováni o odeslání zásilky, či předání poště, atp.

VSTUP DO OBCHODU

Kontaktní údaje

PSHŽD, sdružení osob, Na Staré poště 2865, 530 02 Pardubice

Předseda: Oldřich Čížek, tel. 604 926 620, motoracek@seznam.cz
Webmaster www.pshzd.cz: Jiří Reitmayer, tel. 739 344 485, jiri@reitmayer.cz
Webmaster internetového hokynářství: --BB--


Administrace: neprobíhá || Login